0850 333 (HOST) 4678
Üye Paneli
Sepet
$
TL
EURO


Comodo Positive SSL

Positivessl sektöründeki en popülerve en ucuz ssl sertifikadır. Domain doğrulama ile çalışır. Herhangi bir belge istenmeden ortalama 15 dakika içinde sertifika oluşur.
Düşük hacimli e-ticaret siteler için bankanın onayladığı sertifikadır. 10.000$ garanti sunmaktadır.

SSL kurulumu için sitenize özel Statik İp adresi almanız gerekmektedir.

1 Yıl 74,04 TL
1 Yıl 12,99 $
1 Yıl , €

2 yıl 25.98 25.77 $

3 yıl 38.97 36.81 $

2 yıl 148.08 146.89 TL

3yıl 222.12 209.82 TL

2 yıl 0

3 yıl 0

Sepete ekle

Nasıl sipariş veririm?

SSL sertifika oluşturabilmek için hosting kontrol panelinizden csr kodu edinmeniz gerekir. Csr kodunu edindikten sonra sitemiz üzerinden sipariş verirken istenilen bölüme csr kodunuzu girmeniz gerekiyor. Siparişiniz ve ödemeniz tamamlandıktan sonra, sipariş verirken seçmiş olduğunuz mail adresinize ssl sertifika kuruluşu tarafından onaylamanız için bir mail gelir. Onaylamanızın ardından eğer belge talep edilmeyen bir sertifika alıyorsannız ortalama 15 dakika içinde ssl sertifikanız mail adresinize gelecektir.

Ssl sertifikayı bankalar onaylıyor mu ?

Satışını yaptığımız tüm ssl sertifikalar Geotrust, Comodo, Symantec, Thawte gibi dünyaca ünlü ve profesyonel ssl sertifika sağlayıcıları tarafından hazırlanmaktadır. Tüm ssl sertifikaalarını Türkiye bankaları onaylamaktadır.

SSL kurulumunu bilmiyorum. Siz benim için kurarmısınız?

Hosting hizmetiniz yada alan adı tescil hizmetiniz bizde olsun yada olmasın Comodo Positive SSL alan müşterilerimiz ücretsiz kurulum talep edebilirler.

SSL Serttifikanın çalışması için sitenizin özel statik ip adresi olması gerekir. Eğer webkur'dan hosting hizmeti alıyorsanız sipariş verirken statik ip siparişide verebilirsiniz. Farklı bir sağlayıcıdaysanız, hizmet aldığınız sağlayıcıdan statik ip adresi satın almanız gerekmektedir.

SSL sertifikalardaki garanti ne işe yarıyor?

SSL Sertifikalar veri akışını şifreleyerek 3. kişilerin bilgiye erişimini engeller. Hangi sebeple olursa olsun ssl sertifika şifreleme methodunun kırılması ve ssl sertifika nedeniyle bilgi sızdırılması gibi durumlarda oluşabilecek zararı ssl sertifika firması sunduğu garantiden ödeyeceğini söylemektedir. Her sertifikanın modeline göre ve fiyatına göre garanti fiyatı vardır. Bu garantiyi ssl firması vermektedir. Webkur vermemektedir.

SSL sertifikalar 128/256 bit nedir?

SSL sertifikalarının amacı bilgi güvenliği sağlamaktır. İki bağlantı arasındaki veri akışını şifreleyerek 3. kişilerin eline geçmesini önler. Bu şifreleme methodu 128 bit veya 256 bit gücünde şifrelenebilmektedir. Tüm sertifikalar her iki şifreleme methodunu da destekler.

SSL Sertifika sizde neden bukadar ucuz ?

SSL sertifikanın pahalı yadaa ucuz olması o sertifikanın üstünlüğünü yada daha kötü olduğu anlamına gelmez. Sertifikaların hepsi aynı güçte aynı işlemi yaparlar. Sundukları sigorta ve özelliklerine göre fiyatları değişir. Bazı yerlerde sertifikalar çok pahalıya satılmaktadır. Bizde bu sertifikaları çok ucuza temin edebilirsiniz. Bu tamamen satış/pazarlama stratejisiyle ilişkilidir.

Başvuru için hangi belgeler gereklidir?

Alan adı doğrulamalı ssl sertifikalar için alan adınızın olması yeterlidir. Organizasyon doğrulamalı yeşil çubuk ssl sertifikalar için , şirketinizin legal olarak çalıştığını kanıtlayan belgeler istenmektedir. Bu her şirkette değişklik gösterebilmektedir.

SSL Sertifika geri iadesi varmı ?

SSL sertifikaların özelliğine ve markaların sunduğu geri iade politikalarına göre geri iade koşulları değişiklik göstermektedir. Bazı ssl sertifikalar geri iade edilebilir bazıları ise edilememektedir.

PARTNER MARKALAR