0850 333 (HOST) 4678
Üye Paneli
Sepet
$
TL


Standart Paket

 • 1 GB Raid SSD Disk alanı
 • 10 GB Aylık trafik
 • 1 Core Cpu
 • 1 Gb Ram
 • Plesk veya Cpanel
 • Sınırsız mail hesabı
 • 3 Adet Veritabanı
 • Smtp antispam koruma
 • Windows veya Linux
 • Tek Tıkla Kurulum
 • Haftalık yedekleme
 • Let’s Encrypt™ Ücretsiz SSL
 • %99.9 Uptime

 • 1 Yıl 68,40 TL
  (kdv dahil 80.71 TL)

  1 Yıl 12,00 $
  (kdv dahil 14.16 $)


  1 Yıl , €
  (kdv dahil 0 €)


  Satın Al

  Ortak Özellikler

  TR lokasyon
  SSD disk
  Platform
  Linux & Windows
  Subdomain
  Sınırsız
  Park Domain
  Sınırsız
  Bulut mail
  Teknik Destek
  7/24 Ticket
  MySQL
  Windows ve Linux
  MsSQL
  Sadece Windows
  PhpMyAdmin
  Windows ve Linux
  IIS 7.5
  Cpanel
  Plesk

  Eposta özellikleri

  Webmail
  Smtp-Pop3
  Antispam/Antivirüs
  Otomatik cevap
  Takma ad
  Eposta Yönlendirme
  Eposta grupları

  Yazılım (Windows)

  ASP
  .NET
  2.0 4.0 4.5
  aJAX
  1.0, 2.0
  PHP
  5.x
  Persist ASPUPLOAD
  Silverlight
  Persist ASPJpeg
  Persist ASPUpload
  PersistMail / Jmail
  ASPCrypt
  Zend Optimizer / Guard
  IonCube
  UrlRewrite

  Yazılım (Linux)

  Php
  5.xx, 6.xx, 7.xx
  Perl / FastCGIe
  Python
  Ruby CGI
  Ruby on Rails Framework
  cURL
  Zend Optimizer / Guard
  IonCube

  Yazılım desteği

  Wordpress
  Joomla
  PhpNuke
  Drupal
  Mambo
  Moodle
  Xoops
  Opencart
  Blogengine

  Ne kadar sürede aktif oluyor?

  Hosting servisleri otomatik çalışan otomasyon sistemimiz tarafından ödemeniz onaylandığı an aktif olarak şifre ve bilgiler eposta adresinize gönderilmektedir. Hazır yapılandırılmış sunucularımızda hesabınız bir kaç dakika içinde açılır ve hemen kullanıma başlarsınız.

  Raid SSD Disk nedir?

  Hosting hizmeti sorunsuz , kesintiler olmadan , güvenilir olmalıdır. Tabi sadece bunlarda yeterli değildir. Sitenizin ziyaretçiler tarafından rahat gezilebilmesi için hızlı olması önemli etkenlerdendir. Araştırmalara göre her 4 ziyaretçiden birisi, web sitesinin yüklenme süresi 4 saniyeden uzun sürdüğünde sayfayı kapatıyor. Cep telefonundan e-ticaret sitelerine giriş yapan her 10 Amerikalıdan 4’ü ise en fazla 3 saniye dayanabiliyor!

  Sitenizin hızlı açılabilmesi için en önemli etkenlerin başında disk hızı geliyor. Kurumsal DELL sunucularımızdan sağladığımız hosting servisimizde normal disklere oranla yüzlerce kat daha hızlı yanıt veren pro ssd diskler ile sağladığımız hosting servisleri, disklerin bozulmalarına karşı raid sistemiyle korunuyor. Böylece siteleriniz hızlı ve sorunsuz çalışıyor.

  Multi platform nedir ?

  Satı almış olduğunuz hosting servisinde istediğiniz zaman platform değişikliği yapabilirsiniz. Windows yada linux platformlarından istediğiniz bir sunucuya istediğiniz zaman geçiş yapabilir, farklı bir hosting hizmeti almak zorunda kalmazsınız.

  Gerçekten sınırsız mı?

  Hosting servislerinde sunulan sınırsızlık özelliği müşterilerimizi sınırlar altında tutmadan, istediği kadar disk ve trafik kullanmasına olanak tanır. Sınırsızlık özelliği Shared hosting servisinde müşteriye sunulan adil kaynak kullanım (cpu limiti) ile sınırlıdır. Ayrıca sunucular üzerinde sınırsızlık özelliğini kötü amaçla kullanılması çeşitli güvenlik önlemleriyle engellenmektedir. Sınırsızlık özelliğinin kötü amaçlarla kullanılması durumunda müşteri uyarılır ve devamı halinde hizmet sonlandırılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için hizmet sözleşmemizi okuyabilirsiniz.

  Bulut mail nedir?

  Bulut mail ismini verdiğimiz mail sisteminde olumsuz durumlar oluşturarak ip adreslerinin blacklist eklenmesi , mail servislerinin yavaşlaması gibi olumsuz durumların engellenmesi nedeniyle, mail sunucuları özel bir sistem tarafından sürekli olarak taranır ve sunucular daha sağlıklı ve sorunsuz mail alışverişi yaparlar. Günlük mail gönderimi hesap başına 800 olarak limitlendirilir.

  Hangi paneli kullanmalıyım?

  Webkur, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda hosting servislerinde en çok kullanılan mhosting panellerini ücretsiz sağlamaktadır. Daha önce alışmış olduğunuz hosting panellerinden istediğiniz paneli sipariş verirken seçebilirsiniz. Linux sunucularda Whm/cpanel ve plesk, windows sunucularda plesk hosting panellerini seçebilirsiniz.

  Windows hosting mi? linux hosting mi ?

  Tüm sunucularımız aynı özelliklerde hızlı ve sorunsuz çalışır. Platform seçiminde ise eğer sitenizi asp, .Net, aspx ile kodluyorsanız windows , php ile kodluyorsanız linux sunucu platformu seçmeniz gerekir. Ayrıca Windows sunucularımızda da php çalışmaktadır.

  Nasıl destek alırım?

  Webkur hosting hizmetlerinde müşterilerine 7/24 teknik destek sağlamaktadır. Sipariş verirken oluşan üyeliğiniz sayesinde 7/24 webkur kullanıcı panelinize bağlanarak teknik destek talep edebilirsiniz. Güvenlik gerektiren konularda telefon ile destek verilmemektedir.

  PARTNER MARKALAR