0850 333 (HOST) 4678
Üye Paneli
Sepet

TÜRKİYE LOKASYON VPS SERVER

En iyi Fiyatlara Kaliteli Hizmet

$
TL


vServer - Small

1 Core işlemci
1 GB Ram
10 GB Disk
100 GB Trafik
1 Statik ip adresi
17,04 TL /Ay
2,99 $ /Ay
5 Dk Teslim Süresi
Satın Al
Vserver 1

2 Core işlemci
1 GB Ram
40 GB Disk
500 GB Trafik
1 Statik ip adresi
28,50 TL /Ay
5,00 $ /Ay
5 Dk Teslim Süresi
Satın Al
vServer 2

2 Core işlemci
2 GB Ram
60 GB Disk
600 GB Trafik
1 Statik ip adresi
57,00 TL /Ay
10,00 $ /Ay
5 Dk Teslim Süresi
Satın Al
vServer 4

4 Core işlemci
4 GB Ram
100 GB Disk
1000 GB Trafik
1 Statik ip adresi
114,00 TL /Ay
20,00 $ /Ay
5 Dk Teslim Süresi
Satın Al
vServer 8

4 Core işlemci
8 GB Ram
250 GB Disk
1000 GB Trafik
1 Statik ip adresi
228,00 TL /Ay
40,00 $ /Ay
5 Dk Teslim Süresi
Satın Al

Dünya Standartlarında Hizmet


Sanal Sunucular çok avantajlı!

Anında aktif olarak hemen kullanıma başlayacağınız sanal sunucuları yüksek kaynak kullanımı gerektiren operasyonlarınızda kullanabilirsiniz. Sizin için oluşan işletim sisteminde root yetkisinde işlem yapabilir, kendinize ait bir sunucu rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Ücretsiz Danışma Hattı

Hizmetlerle ilgili tüm sorularınız için 0850 333 4678 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Sunucu ihtiyaçları için mantıklı bir çözüm

Vserver ismini verdiğimiz VPS yapısıyla oluşturulan sanal sunucular uygun fiyatlı ve performanslı sunucu çözümüdür.

Linux işletim sistemi üzerinde oluşturulan openvz yapısıyla yüksek kaynak ihtiyaçlı siteler için önerilmektedir.

VPS sunucular işletim sisteminde oluşturulan sanal sunuculardır. Gerçek bir sunucu gibi çalışırlar ve kiraladığınız kaynağı kullanmanıza olanak sağlanır.

Storage yapısı Sunucu kümesinin içinde bulunduğu standart disklerle sağlanır.

Akıllı Vserver VPS Sunucular önceden tüm güncellemeleri yapılmış hazır sunuculardır. Ödemesini yaptığınızda bir kaç dakika içinde hazır olurlar.

Sunucular internete fiber bağlı router ve switchler üzerinden gbit portlarla bağlıdır. Yüksek saldırı senaryoları düşünülerek tüm ağ fiziksel firewall ile korunmaktadır.

Vserver sunuculara sağlanan statik ip adresleri firewall cihazı ile mac adres kontrollü korunmaktadır. Sunucu consol bağlantısı ile bios erişimi yapabilirsiniz. webkur kullanıcı panelinizden restart, reboot gibi işlemleri yapabilir, sunucu durumunu grafiksel izleyebilirsiniz.

VDS ile VPS arasında ne fark var?

VPS sunucular Sistem kaynağı üzerinde oluşturulmuş bir programın oluşturduğu sanal kaynakları kullanırlar. Yani vps sunucular program üzerindeki sanal işlemci sanal ram , sanal disk ile oluşturulurlar. Vps sunucularda sistem kaynağındaki boş donanımı o anki sistem kaynağı gereken diğer sanal sunucularda kullanabilirler. Böylece vps sunucularda az kaynakla çok sunucu çalıştırılabilmektedir.VPS sunucular VDS sunuculara oranla daha ucuzdur. VDS sunucular vps sunuculardan daha profesyonel bir hizmettir.

VDS sunucular, gerçek donanım üzerine kurulurlar. Vds sunucu için tanımlanmış donanımı aynı sistemdeki farklı bir sunucu kullanamaz. Gerçek disk, gerçek ram, Gerçek işlemci kullandıklarından vps sunuculara oranla daha performanslı çalışırlar.

Sunucuyu kim yönetir? Webkur çalışanları sunucuya erişebilir mi?

VPS sunucular tamamen müşteriye özel sunuculardır. Sunucu teslimi yapılır ve müşteri sunucunun şifresini değiştirir, webkur çalışanları dahil şifreyi bilmeyenler sunucuya herhangi bir şekilde root erişimi yapamaz. Şifrenizi unutursanız , sunucunuzun kvm ekranından sunucunuzun açılışında cd boot ederek veya komut dizininden şifrenizi değiştirebilirsiniz veya bu konuda teknik destek ekibimizden destek isteyebilirsiniz. VPS sunucunun yönetimi tamamen müşterinin kontrolündedir. Bu nedenle sunucu sahibi ve yetki verdiği kullanıcılar haricinde kimse yapamaz. Sunucunun güvenliği ve işletim sistemi güncellemeleri müşteriye aittir. Müşteri çözemediği sorunlarla ilgili teknik destek ekibimize soru sorabilir. Uzun süreli ve zaman alıcı sorunlarda ekstra destek talebi satın alabilir. Sunucunun yönetimini webkur sistem yöneticileri tarafından yapılması istenirse aylık ekstra destek paketi satın alınabilmektedir.

Ek sunucu kaynağı

Webkur amatör sitelerden çok yoğun çalışan profesyonel portallara kadar veya çok yoğun işlem gücü gerektiren sistemler için geniş ve sistematik bir yapıyla hizmet verebilen güçlü bir altyapıya sahiptir.

Sunucunuz yetersiz geldiğinde sunucuza ekstra sistem kaynağı veya trafik satın alabilirsiniz.

Hizmet ve ticari politikalarımız gereği hizmetiniz büyüdükçe size daha uygun fiyatlar sunulacaktır.

Shared hosting hizmeti , reseller (bayi host) hizmeti, VPS ve VDS sunucular, Dedicated server hizmetlerinden birden fazla sunucu yapısıyla oluşturulabilen daha güçlü sistemlere ihtiyacınız olabilir. Geniş seçeneklerle tüm hosting ihtiyaçlarına cevap verebilecek bilgi ve altyapıya sahibiz. Sizin işleriniz büyüdükçe altyapınızda büyüyecektir. Biz gerekli tüm altyapıyı önceden düşünerek sürekli yeni yatırımlar yapmakta ve yeni teknolojileri yakından takip etmekteyiz.

PARTNER MARKALAR