04.04.2019 Tarihinden İtibaren E-Fatura'ya Geçiş yapılmıştır.

Sayın Müşterilerimiz,  Artan fatura sayımızla birlikte bize zaman ve kağıt israfı yaratan matbu fatura kesme dönemimizi bitirerek e-fatura'ya geçmiş bulunmaktayız. Matbu fatura yazdırma, Yazdırılan faturaların arşivlenmesi ve saklanması, Faturaların gönderimi için postaya veya kargoya verilmesi, gibi zaman ... Devamını Oku »

4th Apr 2019
Apache Yetkisiz Kod Çalıştırma Açığı ( CVE-2019-0211 )

Apache web servislerinde 1 nisan 2019 tarihinden itibaren , yetkisiz olarak apache üzerinde script çalıştırabilen açık tesbit edilmiştir. Apache 2.4.38 ve öncesi versionları kullanan sunucularda (hosting hesabı ) kullanıcı hesabı üzerinden yüklenen zararlı kodlarla root yetkisine kadar  işlem yapılabilmektedir. Açık 2.4.39 ... Devamını Oku »

4th Apr 2019
Banka hesap bilgilerindeki değişiklik

Sayın Müşterilerimiz, Sizlere Daha iyi hizmet sağlayabilmek için , 2004 yılından bu yana hizmet veren Melisa Bilişim Teknolojileri olarak faaliyet gösterdiğimiz WEBKUR isimli markamız, Ağustos 2018 tarihinden itibaren, aynı ekibimizle, yeni iştirakımız olan "Onetra Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti." olarak değişerek, ... Devamını Oku »

10th Aug 2018
Faturalandırma ile ilgili düzenlemeler

Sayın Müşterilerimiz ,      Ödemesi 3 günden fazla geciken ve hafta sonuna denk gelen hizmetlerin, hafta sonları (cumartesi -pazar) askıya alınması önlenmiştir. Hafta sonuna denk gelen ve 3. günü geçmiş fatura ödemelerine ait hosting, reseller hosting ve sunucu hizmetleri , takip eden pazartesi gününe kadar askıya ... Devamını Oku »

22nd Apr 2018
Webkur artık RIPE NCC Üyesi

Sayın Müşterilerimiz,      Melisa bilgisayar ve telekom hizmetleri (WEBKUR ), 27 ocak 2016 tarihinden itibaren RIPE NCC üyeliğini tamamlayarak, dünyada ip dağıtım yetkisi olan firmalar (LIR) arasına girmiştir. Kendi ip bloklarımızla ve tamamı kendimize ait ekipmanlarımızla hizmetlerimiz devam edecektir.   Avrupa ip ... Devamını Oku »

28th Jan 2016
Domain fiyatlarında indirim

Değerli Müşterilerimiz,     26 aralık 2015 tarihinden itibaren,  11$ olan  .com .net uzantılı domain fiyatlarımız  9.45$ olarak daha uygun fiyatlandırma sağlanmıştır. Yeni fiyatlar tescil haricinde, yenileme ve transfer fiyatları içinde geçerlidir. Ayrıca diğer uzantılı domainler için çeşitli fiyat iyileştirmeleri ... Devamını Oku »

29th Dec 2015
Mail Servisleri Hakkında Bilgilendirme

Sayın Müşterilerimiz, Daha hızlı ve sorunsuz mail çıkışları yapılabilmesi amacıyla, yeni smtp sunucuları eklenerek 9 smtp sunucusu aktif olarak çalışır hale getirilmiştir. Tüm mail sunucuları çıkışlar 3 farklı mail tarama sisteminden geçtikten sonra internete aktarılmaktadır. Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz. Devamını Oku »

3rd Oct 2014
Adres değişikliği

Sayın Müşterilerimiz,   Sizlere daha iyi hizmet vermek amacıyla sürekli yeni yatırımlar ve yeni projeler geliştirmeye devam etmekteyiz.Yeni projeler ve gelişmeler yapılırken bize en büyük desteği veren siz müşterilerimize teşekkür ederiz.  04.03.2013 tarihinden itibaren müşteri hizmetleri ve destek ... Devamını Oku »

4th Mar 2013
Standart Pakette Büyük indirim!

KAMPANYA AÇIKLAMASI Binlerce siteye altyapı sağlayan Webkur® markası ve kalitesiyle mükemmel özelliklere sahip standart hosting paketi  Geçici bir süre için ¨29,90 Yerine ilk yıl sadece ¨20,00       7/24 sipariş verebilir, ödemelerinizi güvenli kredi ... Devamını Oku »

8th Jan 2013
Standart hosting paketi disk alanları iki kat arttırıldı

TÜM MÜŞTERİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ..       Standart hosting paketlerinde 500 MB olan disk alanı 1000 MB olarak tüm müşterilerimizde arttırılmıştır.  WEBKUR ® binlerce yeni müşteri kazanmaya devam ederken hem kaliteli hizmet, hemde en uygun fiyatı vermeye devam ediyor. DAHA AZ SORUN VE MUTLU ... Devamını Oku »

4th Oct 2012