04.04.2019 Tarihinden İtibaren E-Fatura'ya Geçiş yapılmıştır.

Sayın Müşterilerimiz,  Artan fatura sayımızla birlikte bize zaman ve kağıt israfı yaratan matbu fatura kesme dönemimizi bitirerek e-fatura'ya geçmiş bulunmaktayız. Matbu fatura yazdırma, Yazdırılan faturaların arşivlenmesi ve saklanması, Faturaların gönderimi için postaya veya kargoya verilmesi, gibi zaman ... Devamını Oku »

4th Apr 2019
Apache Yetkisiz Kod Çalıştırma Açığı ( CVE-2019-0211 )

Apache web servislerinde 1 nisan 2019 tarihinden itibaren , yetkisiz olarak apache üzerinde script çalıştırabilen açık tesbit edilmiştir. Apache 2.4.38 ve öncesi versionları kullanan sunucularda (hosting hesabı ) kullanıcı hesabı üzerinden yüklenen zararlı kodlarla root yetkisine kadar  işlem yapılabilmektedir. Açık 2.4.39 ... Devamını Oku »

4th Apr 2019
Banka hesap bilgilerindeki değişiklik

Sayın Müşterilerimiz, Sizlere Daha iyi hizmet sağlayabilmek için , 2004 yılından bu yana hizmet veren Melisa Bilişim Teknolojileri olarak faaliyet gösterdiğimiz WEBKUR isimli markamız, Ağustos 2018 tarihinden itibaren, aynı ekibimizle, yeni iştirakımız olan "Onetra Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti." olarak değişerek, ... Devamını Oku »

10th Aug 2018
Faturalandırma ile ilgili düzenlemeler

Sayın Müşterilerimiz ,      Ödemesi 3 günden fazla geciken ve hafta sonuna denk gelen hizmetlerin, hafta sonları (cumartesi -pazar) askıya alınması önlenmiştir. Hafta sonuna denk gelen ve 3. günü geçmiş fatura ödemelerine ait hosting, reseller hosting ve sunucu hizmetleri , takip eden pazartesi gününe kadar askıya ... Devamını Oku »

22nd Apr 2018