TÜM MÜŞTERİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ..

       Standart hosting paketlerinde 500 MB olan disk alanı 1000 MB olarak tüm müşterilerimizde arttırılmıştır.  WEBKUR ® binlerce yeni müşteri kazanmaya devam ederken hem kaliteli hizmet, hemde en uygun fiyatı vermeye devam ediyor. 

DAHA AZ SORUN VE MUTLU MÜŞTERİLER..

     Altyapımızı sürekli geliştirmekteyiz. Altyapımızda yapılan yeni yatırımlar sayesinde daha fazla alan, daha fazla güvenlik, daha az sorun ve daha çok mutlu müşteriye sahip olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 


DAHA ÇOK GÜVENLİK , EN YENİ TEKNOLOJİ

   Yeni nesil işlemcili DELL marka sunucu altyapımızla ve bozulması imkansıza yakın, yoğun çalışmaya göre hizmet veren SAS disklerimiz ,  raid10 performansı ve güvenliği sayesinde disklerimiz de zor olsada oluşabilecek herhangi bir arızada bile sunucularımız hizmet vermeye devam ettiği için kesinti olması imkansıza yakın bir ihtimaldir.  


YÜKSEK KAPASİTE, %100 BAŞARI

    Yedeklemeli yüksek kapasiteli fiberoptik bağlantılar ve  tüm yeni teknolojiler birleştiğinde sonuç başarı ve %100 uptime oluyor. Durum böyle olunca teknik destek telefonlarımız çok az çalıyor, çünkü sorun olmuyor.Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.
Thursday, October 4, 2012

<< Geri