Dosyalar Klavuzlar, yazılımlar ve diğer dosyalar

Dosya merkezi web siteniz için gerekli olabilecek dökümanları, programları ve diğer dosyaları içermektedir.

Kategoriler

Servis Yönetimi (0)
Servislerimizle igili yönetim için lazım olabilecek araçlar

En Çok İndirilenler

Mikrosite - Website Oluşturma ve Yönetim Yazılımı 1.1
Mikrosite Linux Tabanlıdır. Güncel HTML, JavaScript ve Php teknolojileri ve MySQL veritabanı kullanılarak geliştirilmiştir. Arama motorlarınca bulunabilir özelliktedir. Yapısından dolayı sistem çok hızlı çalışmakta, girilen veriler az yer kaplamakta ve sürekli geliştirilmektedir. Sanal Klavye, Güvenlik Kodu Uygulaması, Şifremi Unuttum, Şifre değiştirme ve arka plan güvenlik uygulamaları ile profesyonel olarak korunmaktadır. Paket içeriğinde 1 ad. com, net, org alan adı tescili, 100 mb. Hosting, 5 ad e-posta kapasitesi, Aylık Trafik (bandwith), Pop3 ve webmail hizmeti, Mail, telefon veya MSN ile online yardım ve destek hizmeti verilmektedir. b. Kurulum cd'si ile siteyi birkaç dakika içinde aktif edebilme, hazır gelen 20 den fazla sektör sitesi ile web sitesinin yapısını oluşturabilme, c. Onlarca hazır web sayfa taslağı arasından istediğini seçebilme, Bannera resim, flash veya özel içerikli logo yükleyebilme, d. Tıkla - Kullan Çalışma Sistemi, e. 50 içerik sayfası tanımlama kapasitesi, f. Her sayfada 12 adet olmak üzere toplamda 600 adetlik görsel foto galeri kapasitesi, g. Sayfa ve Gruplarla menü oluşturabilme, h. Sayfa ve Grup ekleme, silme, değiştirebilme, ı. Gelişmiş içerik editörü ile web sayfa içeriği bir Word sayfası gibi düzenleyebilme, j. Arama Motoru Ayarları; Arama motorlarının siteyi daha iyi indexleyebilmesi için site başlığı oluşturabilme, anahtar kelimeler ve site özet bilgisi tanımlayabilme, k. Ana sayfa animasyonu için resim yükleyebilme, ana sayfa animasyonunun sayfadaki boyutunu ayarlayabilme, animasyonunu hızını ayarlayabilme, onlarca hazır efekt arasından efekt ayarlayabilme l. İstatistik; ana sayfayı ziyaret eden ziyaretçileri toplamını, farklı IP'den gelenleri, toplam sayfa ziyaret sayısını, bugün gelen ziyaretçi sayısını ve günlük ortalama ziyaret sayının raporlarını alabilme m.Gösterim ayarları bölümü ile ana sayfa ve tekrar eden içeriğin gösterim şekillerini düzenleyebilir, arkaplan rengi vb. siteyi görsellşetirebilir
Dosya Boyutu: N/A
1 Cool Menu FX Tool - Flash 1.4
1 Cool Menu FX Tool - Flash, bir Flash menu yaratıcısı olan program ile web sayfasına animasyonlu butonlar, açılabilir menüler ve haraketli navigasyonlar ekleyebilirsiniz.
Dosya Boyutu: N/A
WebSiteX5 Evolution 8 (aresis) 2010
5 ADIMDA WEB SİTESİ ; · Sablonunuzu seçin · Web sitesi görünümünü olusturun · Web sitesi nesnelerinden sürükleyip bırakarak içeriği olusturun · Web sitenizi kisisellestirin ve gelismis özellikleri ekleyin · Web sitenizi internette yayınlayın KULLANIM KOLAYLIĞI ; WebsiteX5 en iyi web sitesi oluşturma çözümüdür · Programlama tecrübesi gerektirmez.X5 in sablonları sizin için sayfa tasarımı sağlar.Tek yapmanız gereken sürükleyip bırakarak web sayfanızı olusturmaktır. · Her adımda program ne yapmak istediğinizi görür ve size akıllı tavsiyelerde bulunur GÜÇLÜ WEB SİTESİ ÖZELLİKLERİ ; · K.Kartı ödeme özellikli sanal mağaza · Podcast ve Videocastli blog · Web sitesi içinde arama · Anti-spam filtreli E-posta formları · Haber ve RSS Feeds · Web 2.0 uyumlu · Video,Flash ve animasyon · Beraberinde genis içerik · Giris ve sifre ile üyeler için özel alanlar · Birden fazla dil içeren siteler HEPSİ BİRARADA ÇÖZÜM ; WebsiteX5 ihtiyacınız olan her şeyi sunar · 1.400 ‘ün üzerinde özellestirilebilir web sitesi sablonu · Görüntü için grafik editörü düzenleme · Baslık ve altsayfa özel editörü · Otomatik site haritası ve menü olusturma · 3D editörü · Web sitenizi yayınlamak için FTP motoru Ayrıca ziyaret edebileceğiniz · WebsiteX5 forumu · WebsiteX5 galerisi,sitenizi gönderin ! · WebsiteX5 sablonları,yeni temaları indirin
Dosya Boyutu: N/A
XP Web Buttons 3.15
Webmasterları çok büyük bir dert ten kurtarıyor xp web buttons! İçinde yüzlerce hazır buton bulunmakta. Siz sadece buton seçiyorsunuz ve metni yazıyorsunuz. Ve butonunuz hazır.İstediğiniz link'i çok kolay şekilde veriyorsunuz. Alanın'ın en iyisi diyebiliriz..
Dosya Boyutu: N/A
TOWeb 3.1.2.574
TOWeb pek çok yeni özellik eklenen versiyonuyla daha şık ve pratik web siteleri hazırlamanızı sağlıyor. HTML ve imaj editleme programlarını kullanmanıza gerek kalmadan 5 basit adımda sitenizi hazırlayarak yayına açmanız mümkün. TOWeb ile fotoğraf albümleri, formlar, kataloglar, multimedya dökümanlar (video, flash), slide show'lar hatta e-satış için alışveriş sepeti bile hazırlayabilirsiniz. TOWeb ile 5 adımda kolayca internet siteleri yaratabilirsiniz. Adım 1 : Web sitenize başlayın Kendi web sitenizi yaratmanız için bir başlık ve sitenizi yapmak istediğiniz konularda bir tema seçmeniz gerekmekte. İster başlıklar ile ister bloglar ile anasayfanızı oluşturabilirsiniz. Sitenizin menüsü otomatik olarak linklenecek ve en kısa ulaşım haritasını size çıkartacaktır. Adım 2 : Sitenizin grafik temasını yaratın TOWeb ile grafik dizayn tasarlamakla da uğraşmayacaksınız. İstediğiniz rengi size sunulan temalar üzerine uygulayın. Ve sitenizin dizaynı da hazır olsun. Bu sayede herhangi bir tasarımcıya ekstra bir ücret ödemek zorunda da kalmayacaksınız. Ayrıca kendi tasarladığınız temaları da başarı ile ekleyebilir ve kullanabilirsiniz. Eğer isterseniz grafik arayüzünü istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Menü ayarları ile oynayabilir menü isimlerini değiştirebilir menü renklerini yani kısaca tüm grafik tasarımını değiştirebilirsiniz. Adım 3 : Başlıklarınızı istediğiniz bilgiler ile doldurun Temanız yaratıldı ve artık sıra bilgi girişine geldi. İstediğiniz başlıklara istediğiniz türde verilerinizi girebilirsiniz. İster resim ister metin ekleyin farketmez istediğiniz herşeyi ekleyin. Adım 4 : Websitenizin opsiyonlarını değiştirin İhtiyacınız olan ayarları çok kolay bir şekilde değiştirin. Alışveriş özellikleri ve hatta arama motoru bile ekleyebilirsiniz. Adım 5 : Sitenizi internet üzerinde yayınlayın Son adımda TOWeb ile çabucak web sitenizi internet ortamında yaratın. Ve internette çalışmanın keyfini tadın.
Dosya Boyutu: N/A