GERİ İADE KURALLARI

1) Geri iade ve ödeme yıllık olarak alınan web Hosting , reseller hosting paketlerinde yapılmaktadır. Aylık alınan hosting, reseller hosting, vds, vps, dedicated sunucu, co-location hizmetleri ve ayrıca domain tescili ve ssl sertifika hizmetleri iade için uygun olmadığından geri iadesi kesinlikle yapılamamaktadır.

2) Kayıtsız Şartsız olarak 3 gün içinde (Herhangi bir gerekçe bildirmeksizin) iadesi geçerli hizmetler için iade hakkınız bulunur . Ayrıca web Hosting hizmetini satın aldıktan sonra 15 gün içerisinde aşağıdaki iade koşullarına uyduğu taktirde iptal talebinde bulunabilirsiniz.En geç 15 gün içerisinde (banka mesai saatleri içinde) geri ödeme yapılacaktır.

Alan adı hediyeli hosting paketlerinde, alan adı tescil hizmeti geri iadeye uygun olmadığı için alan adı tescil ücreti ve banka havale ücreti kesintisi yapılarak kalan tutar iade edilebilmektedir.

3) Satın almış olduğunuz Web Hosting hizmeti çok yavaş çalışıyor ve sürekli erişim olmuyor veya sunucularımızdan kaynaklanan bir sebebten ötürü geri iade yapabilir ve ücretinizi geri alabilirsiniz.

4) Satın almış olduğunuz Web Hosting hizmetinde size garanti edilen maksimum web alanı ve aylık trafik bilgisi doğru değil ise Hosting veya Reseller hizmetini geri iade yapabilir ve ücretinizi geri alabilirsiniz.

5) Satın almış olduğunuz Web Hosting hizmetinin bulunduğu sunucunun veri merkezinde gerçekleşebilecek (yangın, deprem, sel ve diğer doğal afetler dışında) kapalı kalması durumunda Hosting veya Reseller hizmetini geri iade yapabilir ve ücretini geri alabilirsiniz.

6) Satın almış olduğunuz Web Hosting hizmeti sitemizde verilen özelliklerine uymuyor ise geri iade yapabilir ve ücretinizi geri alabilirsiniz. Bu yüzden herhangi bir paket satın almadan iletişime geçmeniz ve sunucu özelliklerini sormanız gerekmektedir, aksi taktirde geri iade kabul edilememektedir.

7) Domain (Alan Adı), Reseller, Vps, Dedicated, Script Lisansı, Panel Lisanslama, Web Tasarımı ve bünyemizdeki diğer tüm hizmetlerde hiç bir şekilde geri iade yapılmaz, çünkü bu hizmetler geri iade koşullarına uygun değildir. Eğer ücretsiz alan adı ile birlikte bir hosting aldıysanız geri iade yapılırken alan adı ücreti kesilecektir. Alan adı hediyeli hosting paketlerinde alan adı tescili (domain tescil) hizmetlerinin iadesi mümkün olmadığından, güncel alan adı ücreti ve alan adına ait kdv ücreti ve varsa aşağıdaki masraflar iade ücretinden kesilecektir.

8) Web Hosting hizmetinin içinde barınan herhangi bir sitenin Hizmet Sözleşmesi 'ne uygun olmamasından kaynaklanan sonuçlardan dolayı geri iade veya ücreti geri ödeme talebinde bulunulamaz.

9) Satın almış olduğunuz Web Hosting hizmeti tüm scriptleri desteklemiyor olabilir. Kurduğunuz scriptin çalışmaması durumunda geri iade ve ücreti geri ödeme kabul edilmez. Bunun için paket satın almadan önce müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz sizin yararınıza olacaktır.

10) Satın almış olduğunuz Web Hosting hizmetinde sitemizde yazılı olan tüm özellikler mevcut ise, size garanti edilen maksimum web alanı ve aylık trafik tam olarak sağlanıyor ise, çok yavaş çalışma ve sitelerde kapanma gibi durumlar olmuyor ise, Geri İade Koşulları 'na ve Hizmet Sözleşmemize uygun değil ise; geri iade yapılamaz ve ücreti geri ödeme yapılmaz.

10) Satın almış olduğunuz hosting hizmeti sunucularımızda aldığınız hizmete göre size ayrılan sistem kaynaklarını aştığı için yavaşlama oluyorsa, bu yavaşlamadan dolayı geri iade yapılamamaktadır.

12) Web Hosting hizmetinin geri iade yapılabilmesi ve ücretin geri ödenebilmesi için hizmet alındıktan sonra en geç 15 gün içerisinde iptal talebinde bulunulması gerekmektedir. Hizmet alındıktan sonra 15 gün geçmesi durumunda hizmetin geri iadesi veya geri ödeme talebi yapılamaz.

13) Webkur Web Hosting ve Reseller Hosting hizmetlerinden satın almış olduğunuz ürünlerin geri iadesinde %18 K.D.V, kullanılan gün bedeli, kırtasiye masrafları gibi birtakım kesintiler uygulama hakkını saklı tutmaktadır.

14) Hizmet/Ürün iptal talebinizi Webkur müşteri panelinizden yapabilirsiniz. İptal talebinizden sonra Satış Departmanımıza 1 adet Destek Bildirimi oluşturmanız gerekmektedir. Oluşturacağınız destek bildiriminde ücret iadesi istediğinizi ve banka bilgilerinizi içeren bilgileri yazmanız gerekmektedir.

15) Webkur.com.tr ' dan hizmet almış olan tüm müşterilerimiz Geri İade Koşulları 'nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Neler Kullanıyoruz?

superonline
telekom
RIPE NCC
Paralels
Maestro
LiteSpeed
Juniper
IBM
Fujitsu
DIRECTADMIN
DELL
CPANEL
COGENT
CITRIX
CENTOS
BROCADE