0850 333 (HOST) 4678
Üye Paneli
Sepet

Sınırsız Pro+ hosting paketi

Paket ayrıntıları

Lütfen bir platform seçiniz


Windows

Sitenizi asp ve .NET ile kodlanıyorsa windows sunucu seçmelisiniz. Windows sunucular .NET 2.5 - 3.5 - 4.5 desteklemektedir. IIS 7.0 - 8.5 ile çalışmaktadır. Veri tabanı olarak MsSQL ve MySQL desteklemektedir.

Linux

Linux sunucular php ile kodlanan sitelerde üstün performans gösteren sunuculardır. Ayrıca Wordpress, joomla, mybb, SMF, Vbullettin, Drupal gibi hazır php scriptler için linux sunucu seçebilirsiniz.

Hangi platformu seçmeliyim?

Platform nedir? Site kodlamanızın hangi işletim sistemli hosting sunucusunda çalışacağı konusunda seçim yapmanızı sağlar. Webkur geniş ve seçilebilir özelliklere sahip esnek bir yapıya sahiptir. Bu bölümden hizmet almak istediğiniz platformlar listelenir.

Windows sunucu platformu : Sitenizi asp ve .NET ile kodlanıyorsa windows sunucu seçmelisiniz. Windows sunucular .NET 4.0 ve 2.0 desteklemektedir. IIS 6.0 ile çalışmaktadır. Veri tabanı olarak MsSQL ve MySQL desteklemektedir.

Linux Sunucu platformu : Siteniz php ile kodlanıyorsa linux sunucu seçmelisiniz. Linux sunucular php ile kodlanan sitelerde üstün performans gösteren sunuculardır. Wordpress, joomla, mybb, SMF, Vbullettin, Drupal gibi hazır php scriptler için linux sunucu seçilmelidir.

Siteniz HTML veya flash ile programlandıysa her iki platformda sizin için uygun demektir. Eğer her iki platformda size uyuyorsa windows sunucu seçmenizi tavsiye ederiz.

Not: Platform istenildiğinde ücretsiz değiştirilebilmektedir.

PARTNER MARKALAR