Reseller Fiyatları


Reseller Hosting Fiyatları En İyi Reseller Hosting Hizmeti!

Cpanel S1

151,23 TL /Ay 9 ,00 151 ,23
10 GB disk alanı
Sınırsız Trafik
Türkçe WHM/Cpanel
10 site barındırma
 9,00 $/Ay
  1,49 €/Ay
12 Ay 17.88$ yerine
12.00 $

1 Yıl 1.814,80 TL 1.663,56 TL

12Ay 0€ yerine

Satın Al


cpanel S2

268,86 TL /Ay 16 ,00 268 ,86
20 GB disk alanı
Sınırsız Trafik
Türkçe WHM/Cpanel
20 site barındırma
 16,00 $/Ay
  1,49 €/Ay
12 Ay 17.88$ yerine
12.00 $

1 Yıl 3.226,30 TL 2.957,45 TL

12Ay 0€ yerine

Satın Al


Cpanel S3

672,15 TL /Ay 40 ,00 672 ,15
40 GB disk alanı
Sınırsız Trafik
Türkçe WHM/Cpanel
40 site barındırma
 40,00 $/Ay
  1,49 €/Ay
12 Ay 17.88$ yerine
12.00 $

1 Yıl 8.065,76 TL 7.393,61 TL

12Ay 0€ yerine

Satın Al


Türkiye Lokasyon Hızlı Sunucular

İstediğiniz anda Hosting Açın

Tier3 Standardı Verimerkezi

ister Cpanel/WHM İster Plesk Reseller Kullanın

Cpanel/WHM Bayi Hosting Paneli

Türkçe dahil 24 dil destekleyen hosting paneli dünyada en çok kullanılan linux hosting panelidir. Hosting ile ilgili ihtiyacınız olan tüm özellikleri bulabileceğiniz, kullanımı kolay ve sürekli otomatik güncellenerek üst düzey güvenlik sunar.

Hosting ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız, örneğin mail adresi oluşturma, veri tabanı oluşturma, dns düzenleme, özel php.ini ayaları, php version değiştirme gibi işlemlerinizi kolaylıkla yapabilmenizi sağlar. Panelde tüm kullanım istatisklerinizi anlık görebilirsiniz. Disk , trafik kullanımı , sitenize giriş yapan ziyaretçi istatistiği gibi tüm ayrıntılar düşünülmüş ve hizmetinize sunulmuştur.

Cpanel/WHM Reseller Paneli Demo

Son kullanıcıya vereceğiniz panel
Cpanel/WHM Reseller Paneli Demo

Plesk Panel Reseller Hosting Paneli

Türkçe dahil 24 dil destekleyen hosting paneli dünyada en çok kullanılan linux hosting panelidir. Hosting ile ilgili ihtiyacınız olan tüm özellikleri bulabileceğiniz, kullanımı kolay ve sürekli otomatik güncellenerek üst düzey güvenlik sunar.

Hosting ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız, örneğin mail adresi oluşturma, veri tabanı oluşturma, dns düzenleme, özel php.ini ayaları, php version değiştirme gibi işlemlerinizi kolaylıkla yapabilmenizi sağlar. Panelde tüm kullanım istatisklerinizi anlık görebilirsiniz. Disk , trafik kullanımı , sitenize giriş yapan ziyaretçi istatistiği gibi tüm ayrıntılar düşünülmüş ve hizmetinize sunulmuştur.

Plesk Reseller Paneli Demo

Işık Hızında Reseller Hosting

Tüm kontrol sizin elinizde! Reseller hosting hizmeti sayesinde istediğiniz an yeni hosting oluşturabilirsiniz. Hosting paketlerinizi oluşturabilir, alan adlarını paketlere göre bölümlendirebilirsiniz. Paketlere istediğiniz özellikleri tanımlayabilir, hosting paketini güncelleyebilir askıya alabilir veya silebilirsiniz.

Reseller Hosting Yedekleme Sistemi

Reseller sunucuları sunucu haricinde bulut olarak çalışan yedekleme ünitemiz tarafından yedeklenmektedir. Reseller sunucuları haftalık olarak yedeklenmekte ve olabilecek tüm felaket senaryoları düşünülerek üst derece güvenli olarak saklanmaktadır

Yeni Nesil Reseller Sunucular

Reseller sunucuları yüksek kaynaklara sahip güçlü sunuculardan oluşur. Güçlü sunucu altyapısı sayesinde verdiğiniz paranın tam karşılığını fazlasıyla alırsınız. Reseller sunucularda cpu kullanım oran ı %20 dir

Yüzlerce Script Desteği

Reseller sunucuları wordpress, joomla gibi scriptleri destekler. Yüzlerce hazır kurulum kontrol panellerinde mevcuttur.Sunucularda php değişimi hosting kontrol paneli tarafından kolayca yapılabilmektedir. Aynı zamanda php ile ilgili ayrıntılı ayarları kontrol panelde bulunan php ayarları bölümünden yapabilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

Reseller Nedir?

Reseller, kiralamış olduğunuz webalanı, trafik ve sunucu kaynaklrını başka sitelere de kullandırabilmenizi (veya satabilmenizi) sağlayan web hosting türüdür. Reseller hosting ile birden fazla site barındırabilirsiniz. Her site için ayrı hosting paneli olacak ve böylece sizde müşterinize hosting paneli verebileceksiniz. Çok fazla sitesi bulunan kişi veya kuruluşlar için uygundur. Windows ve linux sunucular reseller hosting için uygundur.

 Reseller hosting, türkçe olarak bayi hosting (toplu site barındırma) olarak isimlendirilir. 

    
   Reseller hizmeti toplu hosting alımı olarak sayılabilir. Fiyatı çok daha uyguna gelmektedir. Bayi panelinden açılan hosting paketlerine istediğiniz gibi şifre koyabilir daha sonra değiştirebilirsiniz. Kendinize özel hosting paketleri hazırlayıp düzenli bir şekilde paket özelliklerine göre gruplandırma yapabilirsiniz. 

  Reseller hizmetinde sunucu yönetimi webkur çalışanları tarafından yapıldığı için sunucu yönetimi ile ilgili ek bir yükünüz olmaz. Her bir hosting hesabı için default olarak %100 cpu kullanım hakkı verilmektedir. devamlı olarak%100 cpu kullanan siteler sunucuda diğer sitelerin yavaşlamasını engellemek için gerektiğinde %25 olarak limitlendirilmektedir. 

Kendi Ns adreslerinizi kullanmak (ns1.siteniz.com)

 

Webkur bayi (reseller) hizmetlerinde bayilerinin kendi ns adreslerini kullanmasına olanak tanımaktadır.

Bayi paketlerinde kendinize özel name server adresi oluşturabilirsiniz. Name server adreslerinizi domain adreslerinize tanımlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Kendi name server adresini kullanan müşterilerimiz hosting hesaplarının dns ayarlarından sorumlu olacaktır. Panel otomatik dns oluştursa da olabilecek dns sorunlarına karşı dns dosyalarını kontrol etmeleri önerilir. 

Böyle bir zorunluluğunuz olmadığı sürece tansiyemiz webkur name server sunucularını kullanmanızdır. Bayi paketi alan tüm müşterilerimiz (panel çeşidine göre)  için ns adresleri sistem tarafından otomatik olarak ayarlanmaktadır. Ayrıca alan adı yönetim sayfanızdan tanımlanan A name adreslerinin çalışması için alt dns oluşturmalı ve size yollanan email'deki iplere göre düzenlemeniz gerekmektedir. 

 Konuyla ilgili bilginiz yoksa teknik destek ekibimizden destek isteyebilirsiniz. 

Neden Reseller ? (Bayilik sistemi)

Neden Reseller (Bayi) paketleri kullanılır?

 

 • Hosting satışı yapabilmek
 • Hosting maliyetlerini azaltmak
 • Hosting hizmeti verebilmek
 • İstenildiğinde kimseden izin almadan anında hosting oluşturabilmek
 • Birden fazla sitesi olan kişilerin tüm sitelerini tek bir panel üzerinden yönetmelerini sağlamak
 • Webtasarım hizmeti veren firmaların müşterilerinin yaşadığı bir problemde kendilerinin o anda sorunu çözebilmesi için sistemdeki sitelerinin işlemlerine müdahale edebilmesi (dns ayarları, özellik kısıtlamaları gibi)
 • Daha çok alan daha çok trafik daha az maliyet

 

Daha fazla Bilgi için sitemizden destek bildirimi oluşturmanız halinde sorularınızı zevkle yanıtlayacağız

 

Reseller hizmeti alıyorum. Müşterilerim sizden destek alabilir mi ?

Bayilik hizmetleri, gizlilik politikamız ve güvenlik politikamız ve aynı zamanda hizmet politikamız gereği, Bayilerimizin müşterilerine kendilerinin destek vermeleri gerekmektedir. Bayilerimizin müşterileri bizleri aradığında biz destek vermeyiz.

 

Nedenleri :

 • Bizim müşterimiz sizsinizdir. Sizin müşterileriniz de sizin sorumluluğunuzdadır.
 • Müşterinizin sitesiyle ilgili problemler, sizin sorumluluğunuzdadır.

 

Peki çözemezsem ?

Çözemediğiniz problem hosting servisleriyle ilgili bir sorunsa bize ticket (Yardım talebi) oluşturabilirsiniz. Sizin çözemediğiniz hosting sorunları için destek ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

 

Reseller Hangi Konularda Destek Alabilir?
Reseller hosting (bayi hosting) Hizmetinde , gerekli olan tüm yetkiler reseller hesabına verilmiş durumdadır.

 • Reseller kullanıcısı kendi müşterilerine hizmet sunması gerekmektedir.
 • Yetkisinin dışında kalan işlemler için teknik destek ekibimizden destek isteyebilir.  
 • Reseller hesap sahipleri script kurulumları veya kodlama ile iglili teknik destek verilmez. 
 • Sunucu servisleriyle ilgili bir problemle karşılaştığında teknik destek talep edebilir. 
Reseller Hosting yetkileri nelerdir?
RESELLER SAHİBİNİN YETKİLERİ

 • Reseller hesap sahibi sitediği zaman yeni bir hosting açabilir
 • İstediği zaman hosting hesabı silebilir
 • hosting hesabını askıya alabilir
 • hosting paketi oluşturabilir, düzenleyebilir
 • hosting şifrelerini değiştirebilir, hosting hesaplarına çeşitli yetkiler verebilir veya kısıtlayabilir
 • hosting hesaplarının dns dosyalarını düzenleyebilir
 • mail servisleri ile ilgili işlemler yapabilir
 • Kendi sistemine dahil ederek API çağrılarını kullanabilir
 • Hesabındaki yetkili olduğu statik ip adresini istediği bir siteye tahsis edebilir
Yedek alıyormusunuz?
Webkur tüm sunucuları özel yedekleme ünitesine periyodik olarak yedeklemektedir. Yedekleme sisteminde son alınan yedek bir önceki yedeğin üzerine yazılmaktadır. Sitenizde bir hata yaptığınızda Backup açma işlemi  talepe debilirsiniz. Backup açma işlemi nadir olarak istendiğinde bir ücret talep edilmez. Birden fazla backup işlemleri olduğunda destek ekibi meşguliyeti nedeniyle extra restore işlemi için faturalandırma yapılır.
Sunucuya ssh veya uzak masaüstü gibi erişimlerim olacak mı?
Reseller sunucuları paylaşımlı sunuculardır. Sizin siteleriniz haricinde farklı reseller hizmeti alan müşterilerimizinde siteleri barınır. Reseller müşterileri sunuculara ssh veya uzak masaüstü gibi erişime sahip olmazlar. ssh veya uzak masaüstü erişimine sahip olmanız için yönetimi sizde olan bir sunucunuz olması gerekir. Yönetimi sizde olan bir sunucu için sitemizden vps, vds veya dedicated sunucuları inceleyebilirsiniz.
Reseller panelini herkes kullanabilir mi ?
Reseller hosting panelleri cpanel veya plesk panel olsun herkesin kolay kullanabileceği şekilde tasarlanmış moduler yapıya sahiptir. Hosting oluşturma, paket oluşturma veya düzenleme, silme gibi tüm işlemleri panel üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. ;Panel kullanımıyla ilgili çözemediğiniz bir işlem olduğunda teknik destek ekibimizden destek isteyebilirsiniz.
Reseller panelinin demosu var mı ?
Reseller panelinin demosunu güvenlik nedeniyle sunmamız mümkün değildir. Reseller hosting hizmetlerinde siparişiniz ödemenin ardından aktif olur. Reseller hesabınız aktif olduktan sonra hemen giriş yapıp 3 gün boyunca denemeler yapabilirsiniz. Hoşunuza gitmediğinde veya herhangi bir nedenle 3 gün içinde geri iade talep edebilirsiniz.
Reseller sunucularında hangi işletim sistemi kullanılır ?
Sipariş verirken işletim sistemi olarak linux veya windows platform seçebilirsiniz. Linux sunucularda güncel centos sürümü, windows sunucularda güncel windows server (2008 veya 2012) kullanılmaktadır.

Etiketler

Reseller hosting
Reseller Fiyatları

Neler Kullanıyoruz?

superonline
telekom
RIPE NCC
Paralels
Maestro
LiteSpeed
Juniper
IBM
Fujitsu
DIRECTADMIN
DELL
CPANEL
COGENT
CITRIX
CENTOS
BROCADE