0850 333 (HOST) 4678
Üye Paneli
Sepet

SUNUCU BARINDIRMA SERVİSİ

Webkur ağından hizmet almanın farkını hemen hissedeceksiniz.

$
TL


Sunucu Barındırma
114,00 TL /Ay
20,00 $ /Ay
, € /Ay
1 port Elektrik ve soğutma dahildir
Türkiye datacenter
Ücretsiz işletim sistemi kurulumu
2 adet statik ip adresi
1G port
Özel Rdns tanımlama

Güçlü Altyapı & Uygun Fiyat

DATACENTER ÖZELLİKLERİ

Datacenter Türk Telekom omurgasına Türk Telekom Node üzerinden iki farklı santralden iki farklı yedekli (Ring) Fiber Optik altyapı ile bağlıdır. 10 GBps lik uplinkler üzerinden internet erişimini alarak Veri Merkezindeki sunuculara dağıtır. Network yapımız sizlere 1 Mbps'dan 10 Gbps'a kadar güvenli temiz bir internet erişimi sağlayabilmektedir.

İklimlendirme sistemlerimizin tamamı yedekli çalışan Liebert Hiross hassas kontrollü klimalar ile 60 cm yerden yükseltilmiş döşeme zemini altından soğutması sağlanmaktadır.

Webkur ağında barındırılması için gönderdiğiniz sunucular webkur network üzerinden ip alırlar ve networkumuzde özel subnet ile izole edilir. Co location hizmeti sayesinde sunucunuzu istediğiniz gibi optimize edebilir ve ek ücret ödemezsiniz.

Teknik Destek

Dedicated sunucular kurulum yapılarak yönetimi müşteriye bırakılan sunuculardır. Müşteri sunucu şifresini değiştiği andan itibaren webkur personeli dahil müşteri harici hiç kimse sunucuya root girişi yapamaz.

Sunucu yönetimi ve güvenlik güncellemeleri ile ilgili müşteri ekstra destek paketi satın alabilir.

KVM Desteği?

Kiraladığınız sunucu üzerinde kvm portu bulunmuyorsa istediğiniz zaman saatlik olarak ücretsiz kvm talebinde bulunabilirsiniz. Kvm hizmeti sayesinde sunucuda bios seviyesine kadar işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Sunucu barındırma (Co-location)

Dilerseniz sunucunuzu webkur ağı üzerinden barındırabilirsiniz. Ayrıca hem sunucu barındırmak hem sunucuyu satın almak için müşteri hizmetleri telefonundan bize ulaşarak teklif isteyebilirsiniz. (sunucu barındırma sayfamızı inceleyiniz)

PARTNER MARKALAR